Про нас

34534543

«Велика Нація» – це громадське об’єднання, яке було створене 2017 року в м. Дніпро. До його складу ввійшла низка неурядових організацій різного напряму. Серед них Благодійний фонд «Українське серце патріота», військово-патріотична організація «ЦК Характерники» та молодіжний рух «РУНА».

Основними завданнями обєднання є:

  1. Військово-патріотичне виховання. Пропагування серед молоді патріотизму, поваги до рідної землі, шани до історії та героїв України. Проведення акцій, флешмобів та лекцій. Проведення виховних заходів у школах із залученням відео й фотоматеріалів, розповіді безпосередніх учасників АТО.
  2. Волонтерська та соціальна робота. Надання матеріальної допомоги дитячим будинкам та інтернатам. Збір речей та продуктів харчування. Постійна волонтерська робота в зоні АТО, допомога військовим і цивільним у гарячих точках Донецької та Луганської областей.
  3. Просвітницька діяльність. Щотижневе проведення безкоштовних курсів з української мови, історії, у подальшому – гончарного та образотворчого мистецтва. «Велика Нація» – починається з тебе.
  4. Благоустрій та озеленення міста. Збереження міської флори, догляд за зеленими насадженнями (дерева, кущі, газони). Проведення спільних з екологами акцій з благоустрою території, організація озеленення міст: висадження дерев, упорядкування парків та скверів.
  5. Очищення міст від незаконної діяльності. Шляхом проведення акцій, мітингів, рейдів активісти «Великої Нації» борються з незаконними забудовами, точками продажу нелегального алкоголю та тютюну.

 НАШІ ПРИНЦИПИ 

Незалежність і самоідентифікація

Україна – одна з найстаріших країн Європи. Наша культура стояла у витоків розвитку європейської цивілізації. За словами великого геополітика З. Бжезинського, Україна – це петлі на великій світовій шахівниці, тобто центр планетарного масштабу. Україна здатна йти власним шляхом, не звертаючи уваги та вступаючи у будь-які глобальні утворення. Ми маємо унікальних людей, найкращі чорноземи та унікальне географічне становище. Це країна, яка поступово стає провідним хабом розвитку у Європі.

Корупція – головний злодій держави.

Нульова толерантність до корупції – це передумова будь-яких якісних змін у країні. Корупція призвела до втрати територій, руйнування економіки, знецінення національної валюти, інтелектуального зубожіння нації та моральної деградації. Реалізація принципу нульової толерантності до корупції на всіх рівнях державного управління та суспільного життя має стати загальнонаціональною місією, пріоритетним завданням для всього суспільства, метою, здатною об’єднати країну на цьому етапі.

Довіра

Ми прагнемо побудувати країну, в якій суспільство довіряє державі як інструменту втілення змін, а держава довіряє суспільству як суб’єкту цих змін. Громадяни розуміють, за що платять податки, вони є повноправними суб’єктами формування суспільного порядку денного, а держава гарантує їх безпеку та гідність.

НАШІ ЦІННОСТІ

 Справедливіть: права людини є найвищою цінністю: поважаємо й захищаємо

 Соціальна відповідальність: вчасна й відповідна реакція на потреби суспільства у соціальному захисті

 Незалежність: політична незаангажованість, незалежність від політичних партій і рухів; прозора звітність і відкритість перед суспільством

 Системність: прагнемо до довготермінового та стійкого позитивного впливу

 Повага до партнерів:  довіряємо кожному, з ким працюємо

 Взаємоповага в команді:  цінуємо кожного і спільними зусиллями досягаємо цілей

 Ми усвідомлюємо, що гуманістичні цінності мають бути основою будь-яких цілей і дій нашого громадського об’єднання, суспільства та країни в цілому. Життя й гідність людини є головними цінностями, а громадянин і його права є основою суспільства, країни та держави. Рівність усіх перед законом як умова верховенства права, рівність можливостей як основа для вільного розвитку та самореалізації кожної людини мають стати основою всіх державних рішень.

СТРАТЕГІЧНА МЕТА

Наша мета – повністю відкрита країна як частина великого розвиненого світу, інтегрована у світовий економічний і культурний простір. Країна, в якій можна вільно висловлювати свої думки, працювати та розвивати бізнес, будувати власний добробут з користю для суспільства.

                     ОБОВ’ЯЗКИ «ВЕЛИКОЇ НАЦІЇ»

Кожна організація у Всеукраїнському об’єднанні «Велика Нація» виконує власні обов’язки та відповідає за певні напрями.

Характер
лог1
runa

ХАРАКТЕРНИКИ

Військово-патріотичне виховання, просвітницька діяльність

«ЦК Характерники» – організація, створена у 2016 році. Більшість активістів руху – колишні учасники АТО. За досить короткий термін Цивільний Корпус провів потужну роботу з мобілізації своїх прихильників.

Благодійний фонд " Українське серце патріота"

Благодійний Фонд «Українське серце патріота». Створений у 2015 році воїнами-добровольцями. Первісною метою фонду була матеріальна допомога військовим у зоні АТО та пораненим у медичних закладах м. Дніпра. Згодом завдання організації дещо розширилися. Наразі фонд «Українське серце патріота» допомагає дитячим будинкам та інтернатам.  Уся допомога відбувається на добровільних засадах, ми відкриті до співпраці з кожним, хто бажає добра та злагоди.

Руна

 Боротьба з незаконною діяльністю, озеленення міста

«РУНА». Нещодавно створена організація, яка успішно бореться з незаконною діяльністю у м. Дніпро. Спільно з поліцією закриває незаконні «наливайки», незаконні забудови, тощо. Разом з тим стоїть на варті природоохоронної діяльності, озеленення міста є одним з пріоритетів «РУНИ».

 

Ми у соціальних мережах: