Кадрова реформа Кабміну – підвищення зарплат для обраних?

Оприлюднено Оприлюднено в Uncategorized

Уже зовсім скоро Кабінет Міністрів почне черговий експеримент з зарплатами чиновників, який назвали кадрової реформою. З 1 вересня в десяти міністерствах стартує конкурсний відбір спеціалістів, які будуть відповідати за проведення реформ у відомствах. При цьому заробітна плата набраних за конкурсом «реформаторів» буде в кілька разів вище, ніж у нинішніх фахівців міністерств. Так, керівник директорату буде отримувати 70 тис грн на місяць, керівник експертної групи – 60 тис, експерт, що працює в директораті – близько 50-ти тис грн. Також, у рамках законодавства, чиновники зможуть отримувати і премії, їх розмір – не обмежений.

«Ми бачимо, що Кабмін перетворюється в якийсь супераналітичний центр! Аналітики міністерств, аналітики центрального апарату КМУ, аналітики директорату, всі вони будуть шукати відповідь на питання: хто винен і що робити? Не потрібно наймати директорат на 70 тис зарплати, щоб зрозуміти проблеми, які відомі всім, крім Кабміну і лежать на поверхні: це війна, відсутність гідних пенсій, мізерні держвиплати на дитину, масова вирубка українських лісів та багато інших. Для того, щоб їх вирішити, не потрібно створювати нові департаменти – потрібно почати працювати!», – вважає перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко.

Голова ВО «Велика Нація» Віктор Крівель вважає, що Кабмін уже припустився кількох помилок при формуванні команди, коли запрошували експатів, родичів або людей без відповідного досвіду і освіти. В результаті державою керують непрофесіонали, які не розуміють реальних проблем у країні, а від дій таких «фахівців» у підсумку страждають українські громадяни.

У випадку з кадрової реформою Кабміну, є ще один ризик. Зовнішні консультанти часто пропонують реформи в інтересах країн-донорів, вони не завжди збігаються з інтересами України. Суть кадрової реформи, яка полягає в «зіштовхування лобами» старих і нових фахівців, матиме наслідком не підвищення ефективності роботи Кабміну, а навпаки – розбалансування системи управління в уряді. І тут питання в першу чергу до прем’єр-міністра – хто буде нести відповідальність за реалізацію реформи і що буде, якщо вона не буде ефективною?