Зангієв Олег Олегович

IMG_2966

Олег Зангієв народився 30 квітня 1994 року у Дніпрі. Ріс без батька, виховувався матір’ю та вітчимом. Негаразди у родині  вплинули на характер Олега:  вже тоді він вирізнявся самостійністю та цілеспрямованістю. У десять років   – активний учасник Помаранчевої революції.  Риси Зародки майбутнього лідера почав проявляти ще у школі, агітуючи батьків однокласників. Таку політичну свідомість Олегу Зангієву прищепила бабця, яка була учасником Народного Руху України, та особисто знала В. Чорновола.  Портрети  лідерів Української повстанської армії, були звичним атрибутом в оселі  юного Олега.

Після закінчення 9 класів, Олег Зангієв вступив до Криворізького військового ліцею ім.Суворова. Військовій вишкіл загартував хлопця, під час навчання він став заступником командира взводу. Закінчивши ліцей з відзнакою, Олег і не сподівався, що такий гарт так знадобиться йому в майбутньому.

2014-ий рік приніс багато змін у життя Олега Зангієва.  Учасник фанатського руху ФК Дніпро, разом з друзями приєднався до протестних акцій на Майдані. Вступив до 24-ї сотні, був заступником сотника, командував загоном з-понад 150 молодих революціонерів. Під час Майдану познайомився з Дмитром Ярошем та вступив до «Правого Сектору».  Очолив київський осередок організації. Разом з побратимам утримував усі стратегічні будівлі центру Києва.

У квітні 2014 Росія анексувала Крим. Почалась війна на Донбасі.  Олег Зангієв одним з перших добровольців у складі батальйону «Азов» пішов на фронт. «Чорні чоловічки», як тоді називали «азовців», боролись із сепаратисткою пропагандою та намагалися навести лад на вулицях Донбасу.  Згодом, батальйон «Азов» брав участь у найзапекліших боях, зокрема в Іловайську. Там Олег Зангієв втратив не одного побратима. 

У 2015 році Олег Зангієв разом з бойовими товаришами створив благодійний фонд «Українське серце патріота». Протягом року волонтери фонду допомогли багатьом військовим та цивільним, доставляючи в найгарячіші точки харчі, спорядження та технічне обладнання.

  Після проходження військової служби Олег Зангієв став засновником  нової організації, – «Центральний Корпус «Характерники». Слава пращурів, козаків-характерників, надихнула хлопців на побудову нового руху. До його складу ввійшли колишні воїни АТО, та небайдужа молодь. Патріотичне виховання молодого покоління та боротьба з незаконним бізнесом,  стали головним з пріоритетів «Характерників».

Олег Зангієв одружений .